High Quality Water-Resistant Ink Markers Perfect For Use On Most Surfaces, Including: Including Photos, Plastic, Wood, Metal And Glass Surfaces Each Marker Features A Durable 2.0mm Bullet Tip For Creating Bold Marks And Clean Lines Quick Drying, High Intensity Permanent Ink Provides A Smudge-Proof Experience On Most Surfaces Non-Toxic Comes In A Handy Wallet Of 4 Colour: AssortedQty (4 Markers)
Stat Whiteboard Markers Bullet 1.3mm Assorted Wallet of 4
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 80 × 25 mm |
| Brand | Stat |
| Colour | Assorted |
| Item Contents Desc | 4, Unit(s) |
| Format | Bullet Tip |
| Feature | 2.0mm |
| Quality/Standard | Economy |
Related products
-
Books and PadsReg Price: $1.49Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Notepad A4 8mm Ruled 55Gsm White 50 Sheet
Add to cart -
General SuppliesReg Price: $6.19Log in or register business for wholesale pricing.
Marbig Tartan Jumbo Pencil Case 340x170mm
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $6.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Retractable Ballpoint Pen Medium 1mm Red
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $0.43Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart




