

Stat Highlighter Chisel 2-5mm Tip Rubberised Grip Orange
SKU: 4628-1
- Description
- Additional information
Description
Reliable, Quality Water-Based Highlighters Perfect For Marking Important Information On Documents Bright Fluorescent And See-Through Colours Grab Attention Instantly 2-5mm Wedged Chisel Tip Enables You To Highlight Broad Or Fine Lines With Ease Fast-Drying And Comes With A Rubberised Grip For Comfort Colour: Orange
Additional information
| Weight | 0.199 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 3 cm |
| Colour | Orange |
| Feature | 2-5mm, Rubber Grip |
| Item Contents Desc | 10, Unit(s) |
| Format | Chisel Tip |
| Quality/Standard | Economy |
| Brand | Stat |
- Description
- Additional information
Description
Reliable, Quality Water-Based Highlighters Perfect For Marking Important Information On Documents Bright Fluorescent And See-Through Colours Grab Attention Instantly 2-5mm Wedged Chisel Tip Enables You To Highlight Broad Or Fine Lines With Ease Fast-Drying And Comes With A Rubberised Grip For Comfort Colour: Orange
Additional information
| Weight | 0.199 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 3 cm |
| Colour | Orange |
| Feature | 2-5mm, Rubber Grip |
| Item Contents Desc | 10, Unit(s) |
| Format | Chisel Tip |
| Quality/Standard | Economy |
| Brand | Stat |
