

Stat Highlighter Chisel 2-5mm Tip Rubberised Grip Assorted Wallet of 4
SKU: 4585-1
- Description
- Additional information
Description
Reliable, Quality Water-Based Highlighters Perfect For Marking Important Information On Documents Bright Fluorescent And See-Through Colours Grab Attention Instantly 2-5mm Wedged Chisel Tip Enables You To Highlight Broad Or Fine Lines With Ease Fast-Drying And Comes With A Rubberised Grip For Comfort Comes In A Handy Wallet Of 4 Assorted Colours, Include Pink, Orange, Yellow And Green.Qty (1 Packet)
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11.5 × 2 cm |
| Feature | 2-5mm, Rubber Grip |
| Item Contents Desc | 4, Unit(s) |
| Format | Chisel Tip |
| Colour | Assorted |
| Quality/Standard | Economy |
| Brand | Stat |
- Description
- Additional information
Description
Reliable, Quality Water-Based Highlighters Perfect For Marking Important Information On Documents Bright Fluorescent And See-Through Colours Grab Attention Instantly 2-5mm Wedged Chisel Tip Enables You To Highlight Broad Or Fine Lines With Ease Fast-Drying And Comes With A Rubberised Grip For Comfort Comes In A Handy Wallet Of 4 Assorted Colours, Include Pink, Orange, Yellow And Green.Qty (1 Packet)
Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11.5 × 2 cm |
| Feature | 2-5mm, Rubber Grip |
| Item Contents Desc | 4, Unit(s) |
| Format | Chisel Tip |
| Colour | Assorted |
| Quality/Standard | Economy |
| Brand | Stat |
