

Marbig Foldback Clips 19MM Black
SKU: 10111-1
- Description
- Additional information
Description
Marbig Foldback Clips 19MM Black
Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 2 cm |
| Format | Medium, Small |
| Colour | Black |
| Contents L, W, H | 19mm |
| Item Contents Desc | 12 |
| Material | Metal |
| Brand | Marbig |
- Description
- Additional information
Description
Marbig Foldback Clips 19MM Black
Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 2 cm |
| Format | Medium, Small |
| Colour | Black |
| Contents L, W, H | 19mm |
| Item Contents Desc | 12 |
| Material | Metal |
| Brand | Marbig |
