

Foldback Clips Marbig 32mm Black Bx12
SKU: 10226-1
- Description
- Additional information
Description
Foldback Clips Marbig 32mm Black Bx12Qty (12 Clips)
Additional information
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 35 × 55 cm |
| Format | Medium |
| Colour | Black |
| Contents L, W, H | 32mm |
| Item Contents Desc | 12 |
| Material | Metal |
| Brand | Marbig |
- Description
- Additional information
Description
Foldback Clips Marbig 32mm Black Bx12Qty (12 Clips)
Additional information
| Weight | 0.091 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 35 × 55 cm |
| Format | Medium |
| Colour | Black |
| Contents L, W, H | 32mm |
| Item Contents Desc | 12 |
| Material | Metal |
| Brand | Marbig |
