

Stat Hole Punch 2 Hole Small 10 Sheet Capacity Plastic Black
SKU: 4592-1
- Description
- Additional information
Description
Size: Small Colour: Black Sheet Capacity: Up To 10 Sheets Of 80Gsm Paper Two Hole Punch Small Hole Punch Is Made With Quality Construction Punches Two, 6mm Diameter Holes That Are 80mm Apart Features An Adjustable Paper Positioning Guide, Depth Gauge And Centre Guide Removable Confetti Tray Captures Waste And Reduces MessQty (1 pc)
Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 6 × 4.2 cm |
| Format | 2 Hole, Manual, Small |
| Colour | Black |
| Capacity | 10 Sheet |
| Material | Plastic |
| Quality/Standard | Economy |
| Brand | Stat |
- Description
- Additional information
Description
Size: Small Colour: Black Sheet Capacity: Up To 10 Sheets Of 80Gsm Paper Two Hole Punch Small Hole Punch Is Made With Quality Construction Punches Two, 6mm Diameter Holes That Are 80mm Apart Features An Adjustable Paper Positioning Guide, Depth Gauge And Centre Guide Removable Confetti Tray Captures Waste And Reduces MessQty (1 pc)
Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 6 × 4.2 cm |
| Format | 2 Hole, Manual, Small |
| Colour | Black |
| Capacity | 10 Sheet |
| Material | Plastic |
| Quality/Standard | Economy |
| Brand | Stat |
