High Quality Water-Resistant Ink Markers Perfect For Use On Most Surfaces, Including: Including Photos, Plastic, Wood, Metal And Glass Surfaces Each Marker Features A Durable 2.0mm Bullet Tip For Creating Bold Marks And Clean Lines Quick Drying, High Intensity Permanent Ink Provides A Smudge-Proof Experience On Most Surfaces Non-Toxic Comes In A Handy Wallet Of 4 Colour: AssortedQty (6 Markers)
Stat Whiteboard Markers Bullet 2.0mm Assorted Wallet of 6
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 120 × 22 mm |
| Brand | Stat |
| Colour | Assorted |
| Item Contents Desc | 6, Unit(s) |
| Format | Bullet Tip |
| Feature | 2.0mm |
| Quality/Standard | Economy |
Related products
-
HighlightersReg Price: $3.49Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Highlighter Chisel 2-5mm Tip Rubberised Grip Assorted Wallet of 4
Add to cart -
General SuppliesReg Price: $74.28Log in or register business for wholesale pricing.
Marbig Tartan Jumbo Pencil Case 340x170mm
Add to cart -
General SuppliesReg Price: $6.19Log in or register business for wholesale pricing.
Marbig Tartan Jumbo Pencil Case 340x170mm
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $0.79Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Retractable Ballpoint Pen Medium 1mm Red
Add to cart




