These Markers Can Be Dry-Wiped Easily From Whiteboards And Non-Porous Surfaces Such As Glass Without Leaving A Trace Dry Erase Ink Wipes Off Easily With Whiteboard Eraser Or Dry Cloth These Markers Provide A Smooth Writing Experience With Its 2.0mm Bullet Tip The Tough Plastic Barrel Can Endure Frequent Use Fast-Drying, Low Odour And Non-Toxic Colour: BlackQty (12 Pens)
Stat Whiteboard Marker Bullet 1.3mm Black
Login for the best price.
Your Wholesale Price
Log in or register business for wholesale pricing.
Regular Price
$7.49 Inc GST
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 145 × 75 × 60 mm |
| Brand | Stat |
| Colour | Black |
| Format | Bullet Tip |
| Feature | 2.0mm |
| Quality/Standard | Economy |
| Item Contents Desc | 12 |
Related products
-
Books and PadsReg Price: $1.49Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Notepad A4 8mm Ruled 55Gsm White 50 Sheet
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $5.64Log in or register business for wholesale pricing.
Artline 8210 Smoove Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart -
General PackagingReg Price: $2.49Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Invisible Tape 18mmx33m In Dispenser
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $6.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Retractable Ballpoint Pen Medium 1mm Red
Add to cart




