Reliable, Quality Water-Based Highlighters Perfect For Marking Important Information On Documents Bright Fluorescent And See-Through Colours Grab Attention Instantly 2-5mm Wedged Chisel Tip Enables You To Highlight Broad Or Fine Lines With Ease Fast-Drying And Comes With A Rubberised Grip For Comfort Comes In A Handy Wallet Of 6 Assorted Colours Include Pink, Orange Yellow, Green, Blue And PurpleQty (1 Pack)
Stat Highlighter Chisel 2-5mm Tip Rubberised Grip Assorted Wallet of 6
Login for the best price.
Your Wholesale Price
Log in or register business for wholesale pricing.
Regular Price
$5.99 Inc GST
SKU
4625-1
Categories Highlighters, Office Supplies, Writing
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 × 115 × 20 mm |
| Colour | Assorted |
| Feature | 2-5mm, Rubber Grip |
| Item Contents Desc | 6, Unit(s) |
| Format | Chisel Tip |
| Brand | Stat |
| Quality/Standard | Economy |
Related products
-
Office SuppliesReg Price: $0.39Log in or register business for wholesale pricing.
Artline 8210 Smoove Ballpoint Pen Medium 1mm Blue
Add to cart -
FastenersReg Price: $0.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Super Glue 3gm Clear
Add to cart -
Arts and CraftsReg Price: $1.59Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Scissors Office Economy 180mm – Orange Handle
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $0.43Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart





