Clear dome lid with die-cut hole made from PET for 98mm PETB cups.
Suitable for cold foods only up to 60 degrees C.
Flat lid without hole, straw free lid and dome lid without hole also available.Qty (1000 Lids)
PET Dome Lid with Die Cut Hole Fits 98mm Cup 1000pc/ctn
Login for the best price.
Your Wholesale Price
Log in or register business for wholesale pricing.
Regular Price
$56.90 Inc GST
| Weight | 4.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 525 × 240 mm |
| Format | Lid |
| Material | PET |
| Colour | Clear/Transparent |
| Brand | Greenmark |
| Contents L, W, H | 98mm |
| Capacity | 98mm |
Related products
-
Office SuppliesReg Price: $0.39Log in or register business for wholesale pricing.
Artline 8210 Smoove Ballpoint Pen Medium 1mm Blue
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $5.64Log in or register business for wholesale pricing.
Artline 8210 Smoove Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $6.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Retractable Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $3.84Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart




