8oz Single Wall Cup – standard paper cup, PE lined for moisture barrier. Plain White. This cup has a wider top to fit same lid as 12 and 16oz.Qty (50 Cups)
Greenmark Coffee Cup 8oz PE Coated SW Cup/Plain White 90mm
Login for the best price.
Your Wholesale Price
Log in or register business for wholesale pricing.
Regular Price
$4.59 Inc GST
SKU
5540-1
Categories Beverages, Coffee Cups, Coffee Cups, Coffee Cups, Coffee Cups, Food Packaging, Hot Beverages, Paper Food Packaging
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 × 100 × 100 mm |
| Material | PE Coated Board |
| Capacity | 227ml (8oz) |
| Format | Cup, Single Wall |
| Brand | Greenmark |
| Colour | White |
| Contents L, W, H | 90mm |
| Item Contents Desc | 1000 |
You may also like…
-
BeveragesReg Price: $91.80Log in or register business for wholesale pricing.
Greenmark Coffee Cup 8oz PE Coated SW Cup/Plain White 90mm
Add to cart
Related products
-
BeveragesReg Price: $3.79Log in or register business for wholesale pricing.
8oz Greenmark Coffee Cup PE Coated DW Cup/Kraft 90mm
Add to cart -
BeveragesReg Price: $107.80Log in or register business for wholesale pricing.
12oz Greenmark PE Coated SW Coffee Cup White
Add to cart -
BeveragesReg Price: $6.59Log in or register business for wholesale pricing.
16oz Greenmark Coffee Cup PLA Coated DW Cup/Brown Printed
Add to cart -
BeveragesReg Price: $145.80Log in or register business for wholesale pricing.
16oz Greenmark Coffee Cup PLA Coated SW Cup White
Add to cart





