45 Micron Pack of 6 Rolls Pack 6 RollsQty (6 rolls)
Cumberland Packaging Tape 45 Micron 48mmx75m Clear
Login for the best price.
Your Wholesale Price
Log in or register business for wholesale pricing.
Regular Price
$11.99 Inc GST
SKU
5478-1
Categories General Packaging, Packaging Tapes, Packaging Tapes, Pallet Wrap and Stretch Films, Tapes
| Weight | 1.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 × 110 × 110 mm |
| Purpose | Packing |
| Colour | Clear/Transparent |
| Contents L, W, H | 48mm, 75m |
| Item Contents Desc | Roll(s) |
| Thickness | 45 Micron |
| Brand | Cumberland |
Related products
-
General PackagingReg Price: $1.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Office Tape Super Clear 18mmx33m In Dispenser
Add to cart -
General PackagingReg Price: $1.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Packaging Tape 48mmx50m Clear
Add to cart -
General PackagingReg Price: $22.29Log in or register business for wholesale pricing.
Marbig Invisible Tape 18mmx33m
Add to cart -
General PackagingReg Price: $11.89Log in or register business for wholesale pricing.
Marbig Office Tape 12mmx33m Clear
Add to cart




