Low odour pigment ink – rich dense colours – bullet point Also suitable for electronic whiteboards. 3.0mm line width. Available in boxes of 12. Cap can be left off for up to 48 hours without drying out (under controlled conditions)Qty (12 pc)
Artline 577 Whiteboard Marker Bullet 2mm 8 Assorted Colours Box Of 12
Login for the best price.
Your Wholesale Price
Log in or register business for wholesale pricing.
Regular Price
$40.99 Inc GST
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 115 × 40 mm |
| Colour | Assorted |
| Brand | Artline |
| Feature | 3.0mm |
| Format | Bullet Tip |
| Quality/Standard | Standard |
| Item Contents Desc | 12 |
Related products
-
Books and PadsReg Price: $1.39Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Notepad A4 8mm Ruled 55gsm White 7 Hole Punched 50 Sheets
Add to cart -
Document WalletsReg Price: $9.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Document Wallet A4 Polypropylene With Button Closure Assorted Pack of 10
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $6.99Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Retractable Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart -
Office SuppliesReg Price: $3.84Log in or register business for wholesale pricing.
Stat Ballpoint Pen Medium 1mm Black
Add to cart




